11.FFČV | 9.-12.11.2023

Biograf Kotva, České Budějovice

Vstupenky aneb mohu přijít?

Vše, co jste chtěli vědět o vstupenkách, ale nevěděli jste, kde se zeptat. Řídíme se větou “Kdo dřív přijde, lépe sedí”, a proto pro vás máme několik tipů.

Tou nejdůležitější informací je, že vstupenky neseženete v žádném předprodeji, ale pouze na místě. Rozdíl je v tom, zdali se chystáte na čtvrteční koncert filmové hudby nebo na hlavní páteční a sobotní program.

 

Koncert filmové hudby 21.11. od 19:00 (KD Slavie)

Vstupné na koncert je dobrovolné. Přijďte do KD Slavie od 19:00 a věříme, že volných židlí bude dostatek. Vstup do sálu bude umožněn od 18:30 a do sálu se nás vejde celkem 200. Výše vašeho příspěvku je zcela na vás. U vchodu bude kasička, do které přispějete dětem libovolnou částkou.

 

Hlavní program 22. – 23.11. (Český rozhlas ČB)

V pátek začínáme již od 16:00 a vstup do prostor budovy Českého rozhlasu bude umožněn od 15:00, do hlavního projekčního sálu pak od 15:30. V sobotu je začátek stanoven od 13:30 a vstoupit vám umožníme od 13:00.

Místa v hlavním sále nejsou číslovaná a proto kam se posadíte, tam budete sedět. Kapacita sálu je 90 míst. Pokud by byla naplněna, pak vás můžeme vpustit do prostor, abyste si prohlédli a zažili doprovodný program, ale ne do hlavního sálu na projekci filmů. Slibujeme, že se pokusíme pro vás vždy sehnat volnou židli. Kdo dřív přijde, lépe sedí.

 

Budějcká Drbna
Statutární město České Budějovice
EVENT4ALL
Chytrý kvíz
Český rozhlas České Budějovice
UNITEDFILM
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.