8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Kdo jsme a co děláme?


Jsme filmoví nadšenci spojeni životem s Českými Budějovicemi. Milujeme film a aktivní život. Dáváme šance všem umělcům, kteří své řemeslo dělají z lásky, nikoli pro peníze nebo z povolání.

A za tímto účelem jsme založili spolek Tvůrčí BudKa, který je oficiálním organizátorem FFČV.


Podpořte náš tým 


MilanŘeditel
Na festivalu tak trochu řediteluji. Je jako moje dítě a tak mu věnuji veškerou péči. Mým hlavní úkolem je každý rok sehnat finance, partnery, navrhnout koncept a celé to uřídit. Mimo festival pracuji jako marketingový manažer.

BětkaAsistentka ředitele
Mou parketou jsou tabulky, dokumenty, složky a záložky. Zodpovídám za všechny přihlášené filmy a zaslané materiály. Mám přehled o celkovém dění a koordinuji jednotlivé činnosti v týmu. Mimo FFČV pracuji jako překladatelka. 

VítekDramaturg
Mou úlohou je, aby vše programově dávalo smysl a nebyla to nuda. U jednotlivých ročníků vymýšlím téma a rozvíjím ho od kampaně až po výzdobu sálu. Mimo FFČV pracuji jako psycholog. 

KamčaKoordinátorka poroty a PR
Pro festival zajišťuji chod poroty a starám se o VIP osobnosti a hosty. Zajišťuji, aby všichni měli důležité informace včas, byli spokojení a benefiční zapojení pro ně nebylo přítěží ale radostí. Mimo FFČV pracuji jako redaktorka.


DianaVedoucí produkce
Koordinuji externí dodavatele techniky, rekvizity, kostýmy, zkrátka aby vše bylo na svém místě. A v neposlední řadě se starám o to hlavní, tedy filmové projekce. Mimo FFČV studuji produkci na filmové škole v Písku.

PepaDramaturg a moderátor
Před festivalem se snažím vnést trochu humoru do kampaně i programu. A během festivalu mě můžete vidět nervózně postávat na pódiu při rozhovorech s přítomnými filmaři.

AndyKoordinátorka programu
Kdy a kde se co koná? Mají všichni účinkující a hosté všechny informace? Přesně to je mojí starostí. A taky občas marně někoho volám na scénu. Mimo FFČV pracuji jako HR specialistka.

VencaBest boy
Na festivalu vypomáhám s technickým zajištěním. Jsem prostě best boy. Člověk, na kterého se můžete spolehnout, když jde o to vědět, co má být jak propojeno.


TomExpert na párty
Festival to není jen o filmech a workshopech. Je potřeba se také dobře pobavit. A právě s tím já pomáhám. Protřepat, nemíchat? Křidýlko nebo stehýnko?

PeťaPéče o autory
Welcome balíčky, potřebné informace, ubytování a catering pro všechny filmaře, kteří osobně do Českých Budějovic každý rok zamíří. Aby si každý odvezl jen pozitivní zážitky a tvrdil, že v Českých Budějovicích by chtěl žít opravdu každý.
PepaMarketingový mág
Vymýšlím, vymýšlím a vymýšlím, jak zaujmout co nejvíce Budějčáků zajímavou kampaní, která je přiláká na letošní ročník. Také se starám o obsah na webu a spravuji sociální sítě.