8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Kdo jsme a co děláme?


Jsme mladí lidé spojeni životem s Českými Budějovicemi. Milujeme film a aktivní život. Dáváme šance všem umělcům, kteří své řemeslo dělají z lásky, nikoli pro peníze nebo z povolání.


Podpořte náš tým 


MilanŘeditel
Na festivalu tak trochu řediteluji. Je jako moje dítě a tak mu věnuji veškerou péči. Mým hlavní úkolem je každý rok sehnat finance, partnery, navrhnout koncept a celé to uřídit.

PeťaGuest koordinátorka
Jako guest koordinátorka mám na starosti finalisty, kteří přijedou za do Českých Budějovic. Snažím se zajistit jim péči, aby se mohli alespoň na jeden den cítit jako skutečné filmové hvězdy. 

LucieKoordinátorka poroty
Pro festival zajišťuji chod poroty a starám se o VIP osobnosti a hosty. Zajišťuji, aby všichni měli důležité informace včas, byli spokojení a benefiční zapojení pro ně nebylo přítěží ale radostí. 

PetrMarketingový manažer
Jsme pořád ještě mladý festival a je zapotřebí dostat ho mezi lidi. A zároveň festival přizpůsobit tak, aby byl pro návštěvníky co nejzajímavější. A právě to je v rámci marketingu mou úlohou.


IfaProgramový dramaturg
Na festival přináším své nápady do programu. Chci být kreativní a sestavit co nejvíce nápaditý a zajímavý ročník. Hlavně aby nebyla nuda.

AndreaVedoucí produkce
Kde, kdo má být, co má dělat, jak a proč. O tom se snažím mít přehled a celý ten rozjetý minibus uřídit a po cestě srazit co nejméně kolemjdoucích. 

KláraFilmový dramaturg
Festival je především o amatérských a studentských filmech. A o ty je zapotřebí pečovat jako o národní poklad. Jejich autoři je vytvářeli s láskou a mou radostí je se o ně starat.

MíšaPR manažerka
Mou parketou je svět médií. Komunikuji s novináři a reportéry o tom, co je nového, co se chystá nebo co se odehrálo. A v neposlední řadě mám na starost uzavírání mediálních partnerství.


JakubKoordinátor doprovodného programu
Máte-li chuť na speciální programové lahůdky, je mou radostí vám je připravit a servírovat.