8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Program: filmy, hudba, kvíz, dabing, minikino

Dvoudenní program přinese 36 filmů v hlavních projekcích a další v minikině pro dva. K tomu se připojí Filmový Chytrý kvíz, workshop Na zkoušku dabérem, hudba a agent 007.

Sedmý ročník FFČV klepe na dveře. A nás čekají dva dny nabité programem. Tím základem jsou samozřejmě filmy. Užít si je můžete především ve studiovém sále Českého rozhlasu. V činoherním studiu najdete Minikino pro dva, ve kterém si vychutnáte další výběr filmů.

Pátek 24. 11.


Promítací pásma – 16:00 – 23:00 (Studiový sál ČRo)

Letošní ročník otevřeme čtyřmi promítacími pásmy. Těšit se můžete na drama i horory. V hlavní promítací čas ve 20:00 přijdou na řadu ty nejzábavnějšími filmy, které letos dorazily. Pohodlně se usaďte a nechte se unášet na vlně zábavy.
Přehled filmů naleznete zde

Filmový Chytrý kvíz – 18:00 – 20:00 (Činoherní studio ČRo)

Znáte české a zahraniční filmy, seriály a možná i večerníčky? Ukažte svůj přehled a soupeřte s ostatními o zajímavé ceny a hlavně svou filmovou čest. Vytvořte si až osmi členné týmy a pokořte sérii záludných i zábavných otázek.
Podrobnosti ke kvízu

Minikino pro dva – 16:00 – 22:00 (Činoherní studio ČRo)

Výběr těch nejlepších a nejzábavnějších krátkých filmů ze slovenského Pezinského amatérského filmového festivalu. Další smyčka filmů nabídne snímky, které se nedostaly letos do oficiálních projekcí.


Sobota 25. 11.


Promítací pásma – 13:30 – 19:15 (Studiový sál ČRo)

Sobotní program nabídne tři promítacími pásma. Těšit se můžete na další odlehčené filmy a také dokumenty. V hlavní promítací čas v 17:30 přijdou na řadu ty nejlepší letošní filmy ze žánru drama. Následovat bude předávání cen.
Přehled filmů naleznete zde

Na zkoušku dabérem – 14:30 – 20:00 (Činoherní studio ČRo)

Vyzkoušejte si, jaké to je dabovat krátké scény z filmů a seriálů pod odborným ale vtipným vedením Petra a Patrika z Fénix ProDabing. Kluci vám dají rychlokurz, který protrhne vaši bránici a zároveň vám dokáže, že dabér tvrdý chleba má.
Fotogalerie z workshopu

Předávání cen a hudba z Bondovek – 20:00 – 21:30 (Studiový sál ČRo)

Závěrečný večer s předáváním cen letošním vítězům. Večerem provází Teresa Banna, herečka Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Těšit se můžete také na slavné filmové melodie z Bondovek v podání zpěvačky Lenky Lukášové.

Přehled filmů 
Obsah jednotlivých promítacích pásem


E.ON
WIP Reklama
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
GoMobil - Volání bez triků a háčků
UNITEDFILM
Časopis Barbar
PRAKTIC spol. s r.o.
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Fénix ProDabing
Budějcká Drbna
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.