11.FFČV | 9.-12.11.2023

Biograf Kotva, České Budějovice

Přihlášky jsou otevřeny

Vstupní brána na 6. Černou věž se právě otevřela a my vyhlížíme vaše filmy. Máme pro vás klasické i nové kategorie a ročník nabitý mnoha překvapeními. Tak šup šup.

Letos můžete soutěžit ve čtyrech hlavních a dvou speciálních kategoriích. A k tomu jsme ještě jako téma letošního ročníku zvolili nesoutěžní kategorii “Můj první film”. Co jste natočili jako první? Horor v lese? Drama ze sklepa? Nebo parodii na Matrix? Ať už to bylo cokoli, pošlete nám svůj amatérský debut. Nějak začínal každý.

Systém soutěže a přihlášky

Letos vás chceme v Českých Budějovicích přivítat všechny. Bez ohledu na to, zdali budete nominovaní nebo ne, sejděme se na jihu a užijme si společný filmový víkend. Proto si termín 25. – 26.11.2016 už teď dejte do svých kalendářů.

Letošní ročník chystáme částečně ve spolupráci s UNITEDFILM z.s. a FILMDAT z.s., které považujeme za top “lídry” naší neprofesionální filmové scény a kteří se vydali na nelehkou cestu podpory našeho společného filmového světa. Držte nám palce a ještě jednou… termín si dejte do kalendářů!

Budějcká Drbna
Statutární město České Budějovice
EVENT4ALL
Chytrý kvíz
Český rozhlas České Budějovice
UNITEDFILM
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.