8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Přihlášky jsou otevřeny

Vstupní brána na 6. Černou věž se právě otevřela a my vyhlížíme vaše filmy. Máme pro vás klasické i nové kategorie a ročník nabitý mnoha překvapeními. Tak šup šup.

Letos můžete soutěžit ve čtyrech hlavních a dvou speciálních kategoriích. A k tomu jsme ještě jako téma letošního ročníku zvolili nesoutěžní kategorii “Můj první film”. Co jste natočili jako první? Horor v lese? Drama ze sklepa? Nebo parodii na Matrix? Ať už to bylo cokoli, pošlete nám svůj amatérský debut. Nějak začínal každý.

Systém soutěže a přihlášky

Letos vás chceme v Českých Budějovicích přivítat všechny. Bez ohledu na to, zdali budete nominovaní nebo ne, sejděme se na jihu a užijme si společný filmový víkend. Proto si termín 25. – 26.11.2016 už teď dejte do svých kalendářů.

Letošní ročník chystáme částečně ve spolupráci s UNITEDFILM z.s. a FILMDAT z.s., které považujeme za top “lídry” naší neprofesionální filmové scény a kteří se vydali na nelehkou cestu podpory našeho společného filmového světa. Držte nám palce a ještě jednou… termín si dejte do kalendářů!

E.ON
WIP Reklama
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
GoMobil - Volání bez triků a háčků
UNITEDFILM
Časopis Barbar
PRAKTIC spol. s r.o.
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Fénix ProDabing
Budějcká Drbna
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.