7. ročník | 24. - 25. 11. 2017

Český rozhlas České Budějovice
IMG_20170719_101341

Našli jsme prostory pro 7. ročník

Absolvovali jsme několik schůzek, prohlédli si krásné a různorodé prostory, které nabízí České Budějovice, a finálně vybrali filmové hnízdo pro 7. ročník.

Ve hře bylo několik variant. Od krásné Galerie Mariánská, přes budovu Jihočeské filharmonie, kde se odehrál loňský ročník, až po Malou scénu DK Metropol. Nakonec jsme vybrali prostor, který nám nabízí kvalitní projekční sál s elevací, další variabilní místnosti pro workshopy a v neposlední řadě příjemnou kavárnu.

Na 7. ročník přijďte do budovy Českého rozhlasu České Budějovice


Pokud jste v budově Českého rozhlasu nikdy nebyli, máte se skutečně na co těšit. Ale dost slov, prohlédněte si fotogalerii. Samozřejmě zatím bez jakékoli festivalové výzdoby. Pevně věříme, že termín 24. – 25. 11. 2017 už máte ve svých kalendářích.


Staňte se hrdinou FFČV


V současné chvíli hledáme pro 7. ročník partnery, kteří nám pomohou připravit opět skvělý filmový víkend. Každý se může zapojit a to i vy. Připravili jsme pro vás hromadu hrdinských balíčků. Koupením balíčku přispějete na 7. ročník FFČV a my slibujeme, že peníze využijeme tak, aby letošní ročník byl ještě zajímavější.


Chci si vybrat balíček a být hrdinou 


Budějcká Drbna
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Statutární město České Budějovice
Filmdat.cz
Časopis Barbar
UNITEDFILM
PRAKTIC spol. s r.o.
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
Fénix ProDabing
E.ON
GoMobil - Volání bez triků a háčků
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.