11.FFČV | 9.-12.11.2023

Biograf Kotva, České Budějovice

Knižní soutěž s Golden Dog

Vyhrajte hororový román Kazatel od českého spisovatele Honzy Vojtíška. Spočítejte počet balónků ve videu a výhra může být vaše.

Soutěž trvá od pátku 13.9.2019 do nedělní půlnoci 15.9.2019 a probíhá na facebookových stránkách FFČV.

Jak soutěžit?

  1. Lajkujte naši Facebookovou stránku.
  2. Navštivte soutěžní video zde a do komentáře přímo k videu napište odpověď na soutěžní otázku: “Kolik balónků se vyskytuje ve videu?”
  3. Za sdílení videa děkujeme.
  4. Ze správných soutěžních komentářů vybereme náhodným systémem jednoho soutěžícího, který získá výhru. Výsledky zveřejníme nejpozději 18.9.2019 na naší Facebookové stránce.

Výhry

  1. Kniha Kazatel s podpisem autora Honzy Vojtíška
  2. Dvě vstupenky na páteční program 9. ročníku FFČV

Kazatel je temný, mrazivý hororový román o středověkém knězi Řehořovi a mladíkovi ze současnosti, Gabenovi. Jedině jejich společné úsilí jim dává šanci jednou provždy skoncovat s něčím, co nechce nic víc než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu!

🛒 Knihu je možné zakoupit na webu https://www.goldendog.cz/produkt/kazatel/ a ve vybraných knihkupectví. 

Nakladatelství Golden Dog

Jihočeské nakladatelství Golden Dog se zaměřuje na horor, thriller, detektivku a další žánrovou literaturu. Jedním z cílů je podpořit české hororové autory a vydávat je pod jednotnou značkou a spojit je tak v soběstačnou a fungující skupinu.

Aktuálně se nakladatelství Golden Dog nejvíce zaměřuje na horor, což rok 2019 prezentuje knihami Kazatel (Honza Vojtíšek) a Mízožravci (Petr Boček). Jedná se o ryze české horory, které dokazují, že žánr není českému prostředí zapovězený.

Budějcká Drbna
Statutární město České Budějovice
EVENT4ALL
Chytrý kvíz
Český rozhlas České Budějovice
UNITEDFILM
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.