8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Informace o vstupenkách: Sobota vyprodáno!

Pozor! Na sobotní večer je již celá kapacita sálu rezervována. Čtěte pečlivě více informací, abyste se dozvěděli, zdali máte šanci nějaké vstupenky zakoupit ještě na místě.

Když jste si vstupenky rezervovali online

Cena vstupenky 77 Kč / den nebo 107 Kč / celý festival

Pokud máte vstupenky rezervované přes online formulář (tato možnost je již uzavřena), musíte si je vyzvednout nejpozději v pátek do 19:00 (pokud je máte na pátek nebo na celý festival) nebo do 19:00 v sobotu (pokud máte rezervaci jen na sobotu). V 19:00 vaše rezervace propadne a vstupenky budou uvolněny k prodeji čekajícím divákům bez rezervace.

Vstupenky budete mít rezervované na své jméno a zaplatíte je při vašem příchodu na místě v Českém rozhlase České Budějovice. Sedadla nejsou číslována, kdo dřív přijde, ten lépe sedí. Může se tedy stát, že nebudete sedět vedle sebe. Sympatizujeme totiž především s diváky, kteří na FFČV chtějí být celý den již od otevření a přijdou již odpoledne.

 

Když nemáte vstupenky rezervované

Cena vstupenky 77 Kč / den nebo 107 Kč / celý festival

Poku nemáte vstupenky rezervované online (tato možnost je již uzavřena), můžete zkusit přijít, ale je možné, že žádné volné vstupenky k prodeji již nebudou k dispozici. Například sobotní večer je již zcela zaplněný rezervacemi. Pravidelně se ale stává, že diváci s rezervovanou vstupenkou nedorazí. V takovém případě jsou jejich vstupenky v 19:00 uvolněny k prodeji a můžete si je v 19:00 zakoupit. Ale slíbit to nemůžeme.

Doporučujeme vám tedy zkusit přijít buď velmi brzy odpoledne a pokusit se získat poslední volné vstupenky k prodeji a nebo naopak přijít před 19:00 a počkat, zdali se nějaké rezervované vstupenky k prodeji uvolní, protože jejich majitelé si je nevyzvednou.

 

Když jdete jen na kvíz

Cena vstupenky 77 Kč na kvíz

Účast na kvízu vás opravňuje k získání vstupenky na páteční promítání zdarma, ale je nutné vstupenku na promítací pásma rezervovat (tato možnost je již uzavřena) nebo zkusit pořídit volné vstupenky k prodeji na místě.

Pokud jdete jen na Filmový Chytrý kvíz v pátek od 18:00 a nehodláte navštívit Studivý sál a promítané filmy, nemusíte mít rezervovanou vstupenku. Pokud byste rádi navštívili před kvízem nebo po něm i promítací pásma, musíte mít rezervovanou vstupenku nebo se pokusit ji zakoupit na místě.

 

 

E.ON
WIP Reklama
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
GoMobil - Volání bez triků a háčků
UNITEDFILM
Časopis Barbar
PRAKTIC spol. s r.o.
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Fénix ProDabing
Budějcká Drbna
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.