8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Informace ke vstupenkám

Hodláte vyrazit na letošní 8. ročník? Pak by vám tyto informace neměly uniknout. Vstupenky lze zakoupit pouze na místě vždy na daný den.

Do prostorů Českého rozhlasu budete vpuštěni vždy v následující časy, ve které si zároveň můžete zakoupit vstupenku na daný den. Vstupenky nelze předem nijak rezervovat.

Otevření FFČV

  • Pátek 23.11. od 15:30 (první pásmo od 16:00)
  • Sobota od 13:00 (první pásmo od 13:30)

Cena vstupenky

Cena vstupenky je 80 Kč / celý den. Vstupné míří dětem z Centra BAZALKA.

Jak vstupenka funguje a kam si v sále sednout

Vstupenku si lze koupit pouze na daný den, tedy v pátek si nelze zakoupit vstupenku na sobotu. Vstupenku si nelze koupit dopředu například v 16:00 a přijít později například až ve 20:00. Po zaplacení budete vpuštěni do prostorů festivalu a pokud prostory opustíte, budete muset uhradit vstupné znovu. Samozřejmě kuřákům na chvíli opuštění prostorů umožníme.

Chceme tímto krokem podpořit diváky, kteří přijdou jako první a chtějí na FFČV trávit celé odpoledne. Jak my říkáme, kdo dřív přijde, lépe sedí, kdo se vzdálí, může o své místo přijít.

Vstupenky nejsou určeny na konkrétní sedadla. Vyberte si volné místo v sále dle svého uvážení. Některá místa jsou rezervována pro autory a VIP hosty festivalu. Ta prosím vynechejte.

Co vše je v ceně vstupného

Po zaplacení vstupného se můžete volně pohybovat v prostorách festivalu, navštívit libovolné promítací pásmo nebo závěrečné předávání cen (pokud je místo v sále), vyzkoušet si workshopy nebo jen tak posedět v kavárně.

Výjimku tvoří páteční Chytrý kvíz: filmový speciál, na který mají přístup pouze registrované týmy.

Bude vyprodáno?

My doufáme, že ano, ale s jistotou to samozřejmě nevíme. Do sálu se vejde devadesát diváků. Pokusíme se při vašem příchodu vždy ověřit, zdali je uvnitř sálu pro vás židle volná. Případně vás alespoň vpustíme na doprovodný program mimo hlavní sál, budete-li mít zájem. Čím dříve dorazíte, tím větší je vaše šance na volnou židličku.

A co koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby se uskuteční v prostorách budovy společnosti E.ON a to ve čtvrtek 22.11. od 19:00. Vstup na něj bude umožněn od 18:30 a vstupné je dobrovolné. Kapacita by měla být dostačující, na koncert s vejde 150 diváků. Více o koncertu zde.

 

E.ON
WIP Reklama
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
GoMobil - Volání bez triků a háčků
UNITEDFILM
Časopis Barbar
PRAKTIC spol. s r.o.
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Fénix ProDabing
Budějcká Drbna
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.