8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Zajděte na drama, horory, dokumenty i komedie

Odtajňujeme přehled všech promítacích pásem. Letos přinášíme novinku! Jednotlivá pásma budou žánrově zaměřená. Vyberte si, co vás nejvíce láká. A nebo ještě lépe… dorazte na všechno.

Dva promítací dny plné filmů a dalšího doprovodného programu. Celkem v sedmi promítacích pásmech si užijete téměř čtyřicet filmů. A další filmy vám ještě nabídne naše mini kino pro dva.

Na co se můžete těšit? Mrkněte na pár tipů realizačního týmu:


Milan: Soukromé lekce (Sobota 17:30) – Herecky výborný film se zápletkou, která mě osobně překvapila a zasáhla u srdce.

Bětka: Fotografie (Pátek 16:00) – Řemeslně dobře udělané, silný příběh, a jako bonus retro flashbacky – celkově film, na který se klidně podívám i opakovaně.

Andrea: Zloby z rybníka (Pátek 22:00) – Vizuálně podmanivý film plný emocí. Úžasný rukopis režiséra Miroslava Buly, který mě i letos nezklamal.

Jakub: Obchodní dům (Sobota 15:00) – Miluju Prior. Tenhle retro pohled na konec posledního původního domu Prior mi dokázal vykouzlit úsměv na tváři. A zároveň rozesmutnět.

Vítek: Výlet do Paříže (Pátek 20:00) – Jako psycholog nemůžu dát tip na jiný film. A nebo vlastně můžu. Zajděte ještě na film Trojče (Pátek 16:00).

Kamča: Chlapáci (Pátek 18:00) – Silný rodinný příběh s výborným scénářem a skvělými hereckými výkony. A naprosto profi natočený. Chválím moc režisérku.

Přehled filmů 
Obsah jednotlivých promítacích pásem


E.ON
WIP Reklama
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
GoMobil - Volání bez triků a háčků
UNITEDFILM
Časopis Barbar
PRAKTIC spol. s r.o.
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Fénix ProDabing
Budějcká Drbna
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.