Načítám Akce
  • STARTLis 24th - 3:00pm

  • ENDLis 24th - 8:00pm

  • VENUE

  • TICKET PRICE80Kč

WORKSHOP: Virtuální realita (SO 15:00 – 20:00)

Virtuální realita (VR) je technologie umožňující uživateli interagovat se simulovaným prostředím. Technologie virtuální reality vytvářejí iluzi skutečného světa (např. při výcviku boje, pilotování, lékařství), nebo fiktivního světa počítačových her. Zažijte to na vlastní kůži.

Sobota 24. 11. 2018, 15:00 – 20:00
Český rozhlas České Budějovice, Činoherní studio

Vstupenky: 80 Kč / na celý den
Instruktáž: Virtual LAB by Holistic Management

Lidský mozek lze naprogramovat skoro stejně jako počítač. Programovacím jazykem nevědomí je vedle neustálého opakování především silný prožitek. Jeho správné využití nám může cestu znatelně ulehčit. Virtuální realita umožňuje spuštění prožitku i osobám, kterým není práce s prožíváním vlastní.

V praxi to funguje tak, že dostanete speciální brýle pro virtuální realitu (HTC Vive), sluchátka a ovladače, díky kterým se během několika okamžiků stáváte součástí nového prostředí. V něm se můžete pohybovat, zdolávat hory v Himalájích, skočit z výškové budovy, projet se na horské dráze nebo sedět s Tomem Cruisem ve vrtulníku při natáčení Mission: Impossible.


Více o Virtual LAB


Holistic Management garantuje zlepšení výkonu firem, týmů i jednotlivců za pomoci virtuální reality a dalších nejmodernějších postupů a technologií. Jako interní START-UP vznikl projekt Virtual LAB, který získal 1.místo v soutěži JIHOCZECH.

Virtuální realita je doprovodným programem k hlavním promítacím pásmům a je volně přístupná návštěvníkům festivalu. Vstupenky jsou v prodeji na místě vždy 30 minut před zahájením prvního promítacího pásma v daný den. Cena vstupenky je 80 Kč / den. Celé vstupné míří dětem z Centra BAZALKA. Rezervace míst předem není možná, vstupenky nejsou určeny na konkrétní sedadla. Fandíme těm, kteří přijdou jako první již odpoledne a řídíme se heslem „kdo dřív přijde, lépe sedí“.

Venue

Český rozhlas České Budějovice
U Tří lvů 1
České Budějovice, 37001 Česká republika
Website:
http://www.rozhlas.cz/cb/kontakt/
E.ON
WIP Reklama
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
GoMobil - Volání bez triků a háčků
UNITEDFILM
Časopis Barbar
PRAKTIC spol. s r.o.
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Fénix ProDabing
Budějcká Drbna
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.