11.FFČV | 9.-12.11.2023

Biograf Kotva, České Budějovice

Jubilejní 10. ročník až v říjnu

Stále trvající nejistota kolem možnosti konání kulturních akcí nás přiměla posunout jubilejní desátý ročník FFČV o pět měsíců později na termín 21. – 23.10.2021.

I druhý naplánovaný termín pro jubilejní desátý ročník nevyjde. Když jsme ho loni na začátku září plánovali, mysleli jsme si, že “uzávěra” kultury nemůže trvat tak dlouho. Ale stalo se. Protože současná situace kolem restrikcí spojených se šířením Covidu-19 je stále špatná, rozhodli jsme se pro další posunutí termínu.

Zvažovali jsme i variantu, která je poslední dobou v oblibě, a to uskutečnit celý ročník v online podobě. To ale odporuje našim základním myšlenkám – umožnit setkávání a vzájemné inspirování tvůrců a diváků, prezentování nezávislých, studentských a amatérských filmů na velkém plátně a v neposlední řadě směřovat vybrané finanční prostředky dětem s postižením z českobudějovického Centra BAZALKA.

Mimo jiné jsme také zvažovali variantu již nový náhradní termín neohlásit a počkat, dokud se situace zcela nestabilizuje. Protože ale chceme mít před sebou termín, ke kterému budeme vzhlížet a modlit se v něj, ustoupili jsme také z této varianty a náhradní termín našli.

📅 21 . – 23. 10. 2021
🏛️ KD Slavie České Budějovice

Držme si všichni palce a těšíme se na vás na konci října.

Realizační tým FFČV

 

Ze zákulisí

Takhle se realizační tým (ne)potkává již více než rok. I tak se snažíme brát vše s úsměvem a připravit pro vás výjimečný jubilejní ročník.

 

PCO - hlídací služba
Budějcká Drbna
Statutární město České Budějovice
Jihočeský kraj
PRAKTIC spol. s r.o.
Tiskárna INPRESS
IGY Centrum
Nakladatelství Golden Dog
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
UNITEDFILM
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Fénix ProDabing
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice a je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje.