8. ročník | 23. - 24. 11. 2018

Český rozhlas České Budějovice

Kouzlíme dětský úsměv.

Již 5 let.


Festival ČERNÁ VĚŽ pomáhá. Nejen že umožňuje mladým filmařům prezentovat svou tvorbu veřejnosti, nejen že dává prostor neprofesionálním umělcům všeho druhu, ale také pomáhá dětem s postižením z českobudějovického Centra BAZALKA.
Diváci mohou dětem přispět dobrovolným vstupným na jednotlivá promítací pásma, studenti základních a středních škol přispívají každý částkou 50 Kč během studentského promítání a dětem putuje i celé vstupné ze závěrečného koncertu filmové hudby.
Z vybraného vstupného si nenecháváme ani korunu, na festivalu makáme ve svém volném čase. Celý rozpočet se snažíme pokrýt z finančních prostředků našich partnerů, abychom dětem nemuseli brát ani korunu z výdělku. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. 


Centrum BAZALKA - logo

Centrum BAZALKA o.p.s.


Centrum BAZALKA nabízí komplexní péče o děti s těžkým zdravotním postižením z Jihočeského kraje:

  • denní a týdenní stacionář – pomáháme rodinám v náročné péči o děti s postižením
  • ZŠ speciální a MŠ speciální – poskytujeme vzdělání podle individuálních potřeb a možností každého žáka
  • nestátní zdravotnické zařízení – obor fyzioterapie – cílenou rehabilitací se snažíme dětem zlepšit kvalitu života či přinejmenším stabilizovat zdravotní stav

 

Centrum BAZALKA - logoNázev centra přímo odkazuje na jedinečný koncept ošetřovatelské péče, ve kterém pracujeme – Bazální stimulaci®. V centru klademe velký důraz na rodinnou atmosféru, individuální přístup a spolupráci s rodinou. Pomáháme s péčí o zdravotně postižené děti, čímž podporujeme zdravý chod celé rodiny. Jsme nestátní nezisková organizace, která funguje díky podpoře individuálních a firemních dárců. Naše služby aktuálně využívá bezmála 40 klientů z celého Jihočeského kraje ve věku od 1 – do 26 let s těžkým kombinovaným postižením (mentální, smyslové a tělesné) a s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením.


Podpořte děti z BAZALKY i mimo festival.


Jak můžete Centru BAZALKA pomoci naleznete zde. Níže se podívejte na nejčastější a nejjednodušší možnosti pomoci.

Odešlete jakýkoli dar na číslo účtu 7000014615/8040. Jestliže budete chtít vystavit potvrzení o daru, napište na socialni.sluzby@centrumbazalka.cz, či tel. 387 001 010.

 

logo-dms-web_(3)

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS BAZALKA na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, Centrum BAZALKA obdrží 28,50 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK BAZALKA na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.
Více na www.darcovskasms.cz.


E.ON
WIP Reklama
Chytrý kvíz
Kulturne.com
Český rozhlas České Budějovice
PCO - hlídací služba
GoMobil - Volání bez triků a háčků
UNITEDFILM
Časopis Barbar
PRAKTIC spol. s r.o.
Filmdat.cz
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Tiskárna INPRESS
Fénix ProDabing
Budějcká Drbna
Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.